REGISTREERI

Autokooli tutvustus

Atlanta autokool kuulub Tallinna autokoolide eliiti, pakkudes kõrgetasemelist sõidukoolitust kaasaegetel autodel Tallinna teedel.

Atlanta autokooli iseloomustavad järgmised märksõnad:

  • Mugav teooriaõpe nii Kesklinnas kui ka Kristiines
  • Kaasaegne ja mitmekülgne autopark (ARK sarnane auto)
  • Kursused nii hommikuti kui ka õhtuti
  • Lõppastmekoolitus (talvesõit)
  • Veebipõhine E-Kool (teooria, video, ARK testid)
  • Soodsad hinnad ja paindlik järelmaksusüsteem

Teooriatunnid toimuvad kaasaegsetes ja hästi varustatud õppeklassides Kesklinnas ja Kristiines. Kõigile õpilastele pakume lisaks teoorialoengutele ka e-kooli võimalust.
Sõiduõpet viiakse läbi kaasaegsetel ja mugavatel õppeautodel, mille valikus leidub nii manuaal- kui automaatkäigukastiga sõidukeid. Õppesõit toimub Kesklinnas, Mustamäel, Õismäel ja Nõmmel, mis võimaldab õpilastel harjutada liiklemist kõikvõimalikes olukordades ning omandada ka keerukamate liiklusolukordade kogemuse. Atlanta autokooli trumbiks on nooruslik ja sõbralik kollektiiv. Kõik meie õpetajad on rahuliku meele ja pikaajaliste kogemustega, mis loob sõbraliku ja sundimatu keskkonna õppeprotsessil. Enamikul meie õpetajatest on lisaks ka kõrgharidus erinevates valdkondades. Õppimine Atlanta autokoolis on mugav ja rahulik, sõbralik ja tulemusterikas. Atlanta Autokool OÜ omab koolitusluba 7280HTM, mis on välja antud Teadus- ja Haridusministeeriumi poolt. Meie autokool on ka Liikluskoolitajate Liidu liige, mis tagab programmide pideva uuendamise ja õppematerjalide vastavuse kehtivatele seadustele. Usume, et tulete meie autokooli sooviga omandada vajalikud teadmised ning oskused ohutuks ja keskkonnasõbralikuks liiklemiseks. Teie oskustest liiklejana sõltub meie kõigi heaolu, kes me osaleme igapäevases liikluses.

Lugupidamisega,
Atlanta autokooli juhtkond

Meie eelised

img-icon-01
98 %

õpilased kiitsid heaks

img-icon-03
üle 29000

koolitustundi läbiviidud

img-icon-04
üle 5000
Õpilast

Usume, et tulete meie autokooli sooviga omandada vajalikud teadmised ning oskused ohutuks ja keskkonnasõbralikuks liiklemiseks

Registreeri

Usume, et tulete meie autokooli sooviga omandada vajalikud teadmised ning oskused ohutuks ja keskkonnasõbralikuks liiklemiseks.

Registreeri

Usume, et tulete meie autokooli sooviga omandada vajalikud teadmised ning oskused ohutuks ja keskkonnasõbralikuks liiklemiseks.

Registreeri